You are here: Home Archery game / Súboj

Archery game / Súboj

E-mail Tlačiť PDF

Popis

    Archery game je lukostrelecká hra, v ktorej sa menšie skupinky strelcov snažia vyhrať vzájomný súboj. V tímovej hre s lukom a šípmi s penovými hrotmi strelci trénujú svoje strelecké zručnosti v streľbe na pohyblivé ciele – protihráčov, zároveň sa zbavujú stresu a učia sa s ostatnými vychádzať v záujme jedného spoločného cieľa.

    Obstreľovanie sa tupými šípmi s mäkkými penovými hrotmi je bezpečné, hráčov taktiež chránia aj vesta a maska na tvár. Na začiatku hry vás všetkým potrebným vybavíme a v streľbe z luku zaškolíme, preto je vhodná aj pre tých, čo ešte z luku nestrieľali.

Priebeh

     Po krátkom tréningu zahŕňajúcom základnú techniku streľby z luku sa účastníci aktivity rozdelia do tímov po 5 strelcov. Inštruktor, ktorý bude so skupinou hráčov po celý čas hry, vás oboznámi s hracou plochou a pravidlami hry, bude sledovať čas hry a stav bodov (počet zásahov), zabezpečuje aj servis výstroja.

    Súboj 5 proti 5 sa hrá na čas 5 minút, počas priebehu inštruktor oznamuje priebežný stav bodov a čas do konca hry. Súboje sa opakujú, čiže aj keď vaše družstvo prehrá, máte možnosť odvety :-). V prípade vášho záujmu vieme hru modifikovať (súboj o vlajku, posledný výhráva...)

 Cenník

50 Eur / 1,5 hodiny pre skupinu maximálne 10 strelcov (súboj 5 proti 5)

V prípade záujmu o archery game pre väčší počet strelcov budú účastníci rozdelení do viacerých skupín. Cena hry bude dohodnutá individuálne.