You are here: Home Aktuality

Aktuality

E-mail Tlačiť PDF

 24-25.3.2018 - MSR mládeže ... Viničné

 Časový harmonogram :

 SOBOTA:
1. skupina – chrobáci, mladší žiaci, staršie žiačky

11:30 – vstup do haly
12:00 – schôdzka kapitánov
12:30 – kvalifikácia I. skupina, 3 tréningové sady bezprostredne pred súťažnými sadami,
kontrola náradia počas tréningu
15:45 – Slávnostné zahájenie Majstrovstiev Slovenska a vyhlásenie výsledkov SP

2. skupina – starší žiaci, kadeti, kadetky, juniori, juniorky
16:15 – kvalifikácia II. skupina, 3 tréningové sady bezprostredne pred súťažnými sadami,
kontrola náradia počas tréningu

 NEDEĽA:
08:05 – schôdzka kapitánov
08:15 – začiatok eliminácií – každá kategória bude mať vlastný tréning, min 2 sady
14:30 – vyhlásenie výsledkov, záverečný ceremoniál

Štartovné:  16,-€ (juniori, kadeti) / 12,- € (starší/mladší žiaci, chrobáci) ... PLATBA JE PO/ST/PI NA TRÉNINGU !!!
Propozície:
klikni Tu
Zoznam prihlásených: klikni Tu
Miesto súťaže :
 
Športová hala Viničné

 Cena cesty:  15 €/os
Čas stretnutia na mieste súťaže: 11:30
Obed: bufet v priestoroch haly.

SÚŤAŽIACI A ROZDELENIE DO ÁUT:

Auto č.1: odchod z BB 6:00 zo Strieborného námestia zpred Tesco Extra, 6:10 otočka Mládežnícka
Moravčík,
Hanzelová (5:40 Malachov-byť pripravená na rýchle nasadnutie) ... 5:40
Buková J., Buková D., Bukový, Drábik - otočka 24, mládežnícka ... 5:45
Giertliová - zastávka pri Dixone smerom k Lidlu ... 5:50
Jasný, Klačanová - OMV pri McDonalde, čakať pri vchode ... 6:00 

Auto č.2: odchod z BB 9:30 zo Strieborného námestia zpred Tesco Extra
Šidlo, Šidlová, Šidlová K., Snopko, Dávid, Peťko, Krnáč, Salatnajová, Kubišová

Auto č.3: odchod podľa dohody
Sliačanovci 4x

Auto č.4: odchod z BB 9:30 zo Strieborného námestia zpred Tesco Extra
Murčekovci 3x, Fusko

Auto č.5: čas stretnutia vo Viničnom 11:30
Mikloškovci 3x

 

UBYTOVANIE:

Miesto: Hotel zelený dvor, Šamorínska 1, 903 01 Senec, Slovensko ... FOTO
Cena: 15,-€/os

Rozdelenie do izieb:
2.lôžková: Sliačanovci
2.lôžková: Mikloškovci
2.lôžková: Krnáč, Jasný
3.lôžková: Murčekovci
3.lôžková: Šidlovci
3.lôžková: Beňovci
4.lôžková: Buková J., Buková D., Hanzelová, Giertliová
4.lôžková: Dávid, Peťko, Bukový, Sliačan
4.lôžková: Moravčík, Fusko, Snopko, Drábik
5.lôžková: Sliačanová, Kubišová, Miklošková, Salatnajová, Kľačanová

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

24.2.2018 - 3.kolo SP pre región 2 ... Liptovský Mikuláš

Časový harmonogram :

1.skupina – HL kategórie od chrobákov po juniorov
08:30 - 09:00 - prezentácia
09:00 - 09:30 - tréning + kontrola náradia
09:35 - zahájenie
09:45 - kvalifikácia, po 10 sadách 5 minút prestávka
12:15 – vyhlásenie výsledkov 1. skupiny

2.skupina – KL všetky kategórie KL, HL dospelí a veteráni
12:00 - 12:30 - prezentácia
12:30 - 13:00 - tréning + kontrola náradia
13:00 - kvalifikácia, po 10 sadách 5 minút prestávka
15:30 - vyhlásenie výsledkov kategórii HL,KL

3.skupina – OL všetky kategórie
15:00 - 15:45 - prezentácia
15:45 - 16:15 - tréning + kontrola náradia
16:15 - kvalifikácia, po 10 sadách 5 minút prestávka
18:45 - vyhlásenie výsledkov kategórii OL

 

Štartovné:  14,-€ (veteráni, dospelí, juniori, kadeti) / 8,- € (starší/mladší žiaci, chrobáci)
Propozície:
klikni Tu
Zoznam prihlásených -
Miesto súťaže :
 
Demänovská cesta 5, 03105 Liptovský Mikuláš ( telocvičňa pri ZŠ Demänovska cesta )

Cena cesty:  9 €/os
Čas stretnutia v Žiline: 8:30 / 12:00 / 15:00
Obed: Zobrať z domu. Bufet v telocvični nebude.

Súťažiaci a rozdelenie do áut:

Auto č.1: odchod z BB 7:15 zo Strieborného námestia zpred Tesco Extra
1. Szatmári
2. Szatmáriová
3. Klačanová
4. Šoganičová


Auto č.2: Bečkovci


Auto č.3: odchod z BB 7:15 zo Strieborného námestia zpred Tesco Extra
1. Snopko
2. Snopko
3. Rakyta
4. Holka

Auto č.4: Murčekovci

Auto č.5: Beličkovci

Auto č.6: Mišurovci

Auto č.7: Fuskovci

Auto č.8: Beňovci

Auto č.9: vzájomná dohoda
1. Styk
2. Buková J.
3. Jasný
4. Kubišová


Auto č.10: Gazdík

Auto č.11: vzájomná dohoda, čas stretnutia v LM 12:00
1. Millington
2. Tokárová
3. Twyman

Auto č. 12:
1. Kliment
2. Podobová - zastávka Dixon 10:20
3. Giertliová - zastávka Dixon 10:20
4. Buková D. - otočka 24 .. 10:30
5. Bukový - otočka 24 ,, 10:30
6. Dávid - OMV 10:40
7. Hanzelová - OMV 10:40
8. Peťko - OMV 10:40
9. Krnáč - OMV 10:40

Auto č.13: Šidlovci

Auto č.14: Drábikovci

Auto č.15: Kaňa

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

11.2.2018 - 2.kolo SP pre región 2 ... Žilina

Časový harmonogram :

Skupina OL + KL:
8:00 – 9:00 prezentácia + kontrola náradia
9:00 – 9:10 privítanie športovcov + schôdzka kapitánov
9:10 – 9:30 tréning (3 sady)
9:30 - 12:00 kvalifikácia H1 (po 10 sadách 5 min. prestávka)
12:30 vyhlásenie výsledkov

Skupina HL + DL:
12:00 – 13:00 prezentácia+ kontrola náradia

13:00 – 13:10 privítanie športovcov + schôdzka kapitánov
13:10 – 13:30 tréning (3 sady)
13:30 - 16:00 kvalifikácia H1 (po 10 sadách 5 min. prestávka)
16:30 vyhlásenie výsledkov

Štartovné:  16,-€ (veteráni, dospelí, juniori, kadeti) / 8,- € (starší/mladší žiaci, chrobáci)
Propozície:
klikni Tu
Zoznam prihlásených - klikni Tu
Miesto súťaže :
 
Športová hala ŽSK, Rosinská cesta 4, Žilina, GPS: 49°12'20.9"N 18°46'19.6"E

Cena cesty:  11,- €/os
Čas stretnutia v Žiline: 8:00 / 12:30
Obed: Zobrať z domu. Bufet v telocvični nebude.

Súťažiaci a rozdelenie do áut:

Auto č.1:  - odchod z Huštáku (koniec námestia) 6:20 / príchod do BB cca 18:00
1. Kliment
2. Buková J.
3. Bukový
4. Buková D.
5. Giertliová
6. Kubišová
7. Jasný
8. Kľačanová
9. Hanzelová

Auto č.2 - odchod z Huštáku (koniec námestia) 6:20 / príchod do BB cca 14:30
1. Peťko
2. Peťko M.
3. Dávid
4. Drábik
Auto č.3 - odchod z Huštáku (koniec námestia) 6:20 / príchod do BB cca 14:30
1. Šidlo
2. Šidlová K.
3. Neradý
4. Burian

Auto č.4 - odchod zo Strieborného námestia (zpred vchodu TescoExtra) 10:45 / príchod do BB cca o 18:00
1. Knižka
2. Vajsová
3. Oravec
4. Šoganičová
5. Holka
6. Rakyta

Auto č.6: Sliačanovci ... čas stretnutia v Žiline 8:00

Auto č.7: Mišura ... čas stretnutia v Žiline 12:10

Auto č.8: Zavadil ... čas stretnutia v Žiline 12:30

Auto č.9: Murček ... čas stretnutia v Žiline 12:10

Auto č.10: Beňo ... čas stretnutia v Žiline 12:10

Auto č.11: Szatmáriovci ... čas stretnutia v Žiline 12:10

Auto č.12: Kaňa

Auto č.13: Mikloškovci

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Plagat RuSa

 

 

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9.9-10.9.2017 - Majstrovstvá Slovenska v terčovej lukostreľbe

Časový harmonogram :
Sobota: 9.9.2017
13:00 - 13:45 prezentácia

13:45 - 14:00 zahájenie Majstrovstiev Slovenska
14:00 - 17:00 začiatok streľby 2x70,60,50,40,30,20 - 3 tréningové sady nasledované súťažnými
17:00 - 17:30 vyhlásenie výsledkov kategórií nestrieľajúcich eliminácie
17:30 - 18:00 vyhlásenie výsledkov Slovenského pohára v terčovej lukostreľbe

Nedeľa: 10.9.2017
09:00 - eliminácie + finále (1/8, 1/4, 1/2, F), harmonogram podľa počtu účastníkov, tréning bude pre kategóriu priamo pre začiatkom eliminácií

14:00 - vyhlásenie výsledkov, záverečný ceremoniál

Štartovné:  10,- € (prepláca klub)
Propozície:
klikni Tu
Propozície na  www.ianseo.net - klikni Tu
Miesto súťaže :
Futbalové ihrisko Svit

Cena cesty:  8,- €/os
Cena ubytovania:
15,-€ (1/2 strelcom prepláca klub) - SPOLCENTRUM, SNP 142, 059 21 Svit, Slovensko
Čas stretnutia vo Svite:
13:00
Obed: Obedy na nedeľu pre strelcov budú zabezpečené.

Súťažiaci a rozdelenie do áut:

Auto č.1: Moravčík - odchod z BB 11:00
1. Marián Moravčík
2. Jana Buková (Oremburská) ... 10:45
3. Filip Bukový (Oremburská) ... 10:45
4. Daniela Buková (Oremburská) ... 10:45
Auto č.2: Viliam Sliačan - odchod z BB 11:00
1. Viliam Sliačan
2. Sliačanová
3. Viktória Sliačanová
4. Matej Sliačan
5. Samanta Giertliová (zastávka pri Dixone) .... 10:50
Auto č.3: Šidlo - odchod z BB 11:00
1. Šidlo
2. Šidlová
3. Kristína Šidlová
4. Barbora Kubišová ( parkovisko pri Bille na fončorde) ... 10:50
5. Martin Jasný
( parkovisko pri Bille na fončorde) ... 10:50

Auto č.4: Krnáč
1. Vladimír Krnáč
2. Martin Krnáč
3. Matúš Peťko ( železničná stanica parkovisko ) ... 10:55
4. Júlia Hanzelová ( Malachov obecný úrad) ... 10:40

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 6-7.5.2017 - 1.kolo SP v terčovej lukostreľbe - Viničné

     Časový harmonogram sobota:

 1.SKUPINA

6.5.1017 Kvalifikácia, všetky kategórie
08:30 – 09:00 prezentácia (OL, KL)

09:00 – 09:05 schôdzka kapitánov (OL, KL)
09:10 – 09:45 tréning + kontrola náradia (OL, KL)
09:50 – 12:35 kvalifikácia, (OL, KL)
12:45 – 13:20 1. kolo eliminácii, 1/8, (OL, KL)
12:40 – 13:20 prezentácia (HL,DL)
13:20 – 13:25 oficiálne otvorenie
13:30 – 13:35 schôdzka kapitánov (HL,DL)
13:35 – 14:10 tréning + kontrola náradia (HL,DL)
14:15 – 16:45 kvalifikácia, (HL, DL)
16:55 – 17:30 1. kolo eliminácii, 1/8, (HL, DL)

 

7.5.1017 Eliminácie, všetky kategórie
08:30 – 09:15 – tréning podľa rozpisu
09:15 eliminácie + finále (1/8, 1/4, 1/2, F), podľa rozpisu
14:30 vyhlásenie výsledkov

Štartovné:  16/8,- €
Propozície:
klikni Tu
Propozície na  www.rcherz.com - klikni Tu
Miesto súťaže :
Lukostrelnica Viničné, Cintorínska 13, Viničné


Cena cesty:  10,- €/os
Cena ubytovania:
11,-€
Čas stretnutia vo Viničnom:
8:30 / 13:00

Súťažiaci a rozdelenie do áut:

Auto č.1: Ľ.Styk - odchod z BB 6:30
1. Ľubomír Styk
2. Jana Buková
3. Filip Bukový
4. Daniela Buková
5. Samanta Giertliová

Auto č.2: Viliam Sliačan - odchod z BB 6:30
1. Viliam Sliačan
2. Sliačanová
3. Viktória Sliačanová
4. Matej Sliačan
5. Barbora Kubišová

Auto č.3: Šidlo - odchod z BB 11:00
1. Šidlo
2. Šidlová
3. Kristína Šidlová
4. Martin Jasný

Auto č.4: Gazdík
1. Slavomír Gazdík

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18.2.2017 - Finále SP v halovej lukostreľbe - Stupava

     Časový harmonogram sobota:

 1.SKUPINA
08:00 – 08:30 - prezentácia účastníkov
08:30              - slávnostné otvorenie súťaže
08:45             - 2 tréningové sady, kontrola náradia
09:15 - 11:15 - prvé kolo H2H, 3 uboje po 5 sadách
11:15 - 12:15 - obed
12:15 - 14:15 - prvé kolo H2H, 3 uboje po 5 sadách
14:00             - semifinálové súboje
15:00             - finálové súboje
16:00             - vyhodnotenie, ukončenie súťaže

 

 

Štartovné:  0,- €
Propozície:
klikni Tu
Propozície na  www.rcherz.com - klikni Tu ... zatiaľ tam ale nie je žiadny rozpis
Miesto súťaže :
Športová hala Športpark Stupava, Nová 64, Stupava


Cena cesty:  10,50 €/os
Cena ubytovania: -
Čas stretnutia v Stupave:
7:55

Súťažiaci a rozdelenie do áut:

Auto č.1: M.Moravčík - odchod z BB 18:30 v piatok z pred SPŠ Jozefa Murgaša
1. Moravčík
2. Igor Kliment
3. Barbora Kubišová
4. Júlia Hanzelová
5. Andrej Šimo

Auto č.2: Vladimír Peťko - odchod z BB 18:15 v piatok z pred SPŠ Jozefa Murgaša
1. Vladimír Peťko
2. Matúš Peťko
3. Jana Buková
4. Daniela Buková
5. Filip Bukový

Auto č.3: Miriam Ševčíková - odchod z BB 18:15 v piatok z pred SPŠ Jozefa Murgaša alebo ako sa dohodnete
1. Miriam Ševčíková
2. Slavomír Gazdík
3. Ľubomír Styk
4. Ján Knižka

Auto č.4: Sliačan - odchod z BB 7:00 (späť po 2. skupine)
1. Viliam Sliačan
2. Matej Sliačan
3. Viktória Sliačanová

Auto č.5: Peter Kaňa - odchod z BB 14:00
1. Peter Kaňa

 

 

18.2.2017 - Žilinská halová, 3. kvalifikačný  pretek na SP v halovej lukostreľbe - Liptovský Mikuláš

     Časový harmonogram sobota:

 1.SKUPINA
08:30 – 09:00 - prezentácia HL všetci okrem dospelých, DL, OL chrobáci
09:00 - 09:30 - tréning + kontorla náradia
09:35 -           - zahájenie
09:45 -           - kvalifikácia, po 10 sadách 10 minút prestávka
12:15 -           - vyhlásenie výsledkov 1.skupiny

 2.SKUPINA
12:00 – 12:30 - KL, HL dospelý, OL starší žiaci muži
12:30 - 13:00 - tréning + kontorla náradia
13:00 -           - kvalifikácia, po 10 sadách 10 minút prestávka
15:30 -           - vyhlásenie výsledkov 2.skupiny

 3.SKUPINA
15:00 – 15:45 - OL okrem chrobákov a starších žiakov (muž)
15:45 - 16:15 - tréning + kontorla náradia
16:15 -           - kvalifikácia, po 10 sadách 10 minút prestávka
18:45 -           - vyhlásenie výsledkov 3.skupiny

Štartovné:  veteráni, dospelí, kadeti 14,- €, žiaci a chrobáci 8,- €
Propozície:
klikni Tu (pozor, rozpis skupín je tu neaktuálny)
Propozície na  www.rcherz.com - klikni Tu ... tu si môžeš pozrieť svojich súperov + aktuálny rozpis skupín
Miesto súťaže :
Telocvičňa Hotel Bôrik, Tajovského 1993/5, 010 01 Žilina, GPS: 49° 12' 29.26" N 18° 44' 37.46" E


Cena cesty:  7,00 €/os
Cena ubytovania: -
Čas stretnutia v ZA:
1.skupina -  8:30, 2. skupina - 12:00, 3. skupina - 15:00

 

Súťažiaci a rozdelenie do áut:

Auto č.1: M.Moravčík - odchod z BB 7:00 (späť po 2. skupine)
1. Moravčík
2. Martin Jasný - OMV pri McDonalde - 6:45
3. Klára Klačanová - OMV pri McDonalde - 6:45
4. Kristína Šidlová - OMV pri McDonalde - 6:45
5. Šidlová - OMV pri McDonalde - 6:45

Auto č.2: Sliačan - odchod z BB 7:00 (späť po 2. skupine)
1. Viliam Sliačan
2. Matej Sliačan
3. Viktória Sliačanová

Auto č.3: Knižka - odchod z BB 10:30 (späť po 2. skupine)
1. Ján Knižka
2. Pavel Grepl - Lidl nad plážovým kúpaliskom 10:20
3. Peter Grepl - Lidl nad plážovým kúpaliskom 10:20
4. Harry Twyman - Lidl (over the outdoor swiming pool) 10:20
5. Alex Dávid - Lidl nad plážovým kúpaliskom 10:20
6. Matúš Peťko - Lidl nad plážovým kúpaliskom 10:20

Auto č.4: Ľubomír Styk - odchod z BB 10:30 (späť po 3. skupine)
1. Ľubomír Styk
2. Júia Hanzelová - Hušták 10:20
3. Babora Kubišová - Hušták 10:20
4. Katarína Pitoňáková - Hušták 10:20
5. Andrej Šimo - Hušták 10:20

Auto č.5: Igor Kliment - odchod z BB 10:30 (späť po 3. skupine)
1. Igor Kliment
2. Samanta Homolová - Šalgotarjánska 10, 10:00
3. Jana Buková - Mládežnícka otočka 10:10
4. Daniela Buková - Mládežnícka otočka 10:10
5. Filip Bukový - Mládežnícka otočka 10:10

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

21.1.2017 - Liptovská halová, 1. kvalifikačný  pretek na SP v halovej lukostreľbe - Liptovský Mikuláš

    Časový harmonogram sobota:

1.SKUPINA
08:30 – 09:00 - prezentácia OL Kadet, KL SŽ, HL SŽm
09:00 - 09:30 - tréning + kontorla náradia
09:35 -           - zahájenie
09:45 -           - kvalifikácia, po 10 sadách 10 minút prestávka
12:15 -           - vyhlásenie výsledkov 1.skupiny

2.SKUPINA
12:00 – 12:30 - prezentácia HL dospelí + KL K
12:30 - 13:00 - tréning + kontorla náradia
13:00 -           - kvalifikácia, po 10 sadách 10 minút prestávka
15:30 -           - vyhlásenie výsledkov 1.skupiny

3.SKUPINA
15:00 – 15:45 - prezentácia OL MŽ+V+D+SŽ, HL SŽž
15:45 - 16:15 - tréning + kontorla náradia
16:15 -           - kvalifikácia, po 10 sadách 10 minút prestávka
18:45 -           - vyhlásenie výsledkov 1.skupiny

Štartovné:  veteráni, dospelí, kadeti 14,- €, žiaci a chrobáci 8,- €
Propozície:
klikni Tu
Propozície na  www.rcherz.com - klikni Tu ... tu si môžeš pozrieť svojich súperov
Miesto súťaže :
Demänovská cesta 5, 03105 Liptovský Mikuláš ( telocvičňa pri ZŠ Demänovska cesta )
Cena cesty:  6,00 €/os
Cena ubytovania: -
Čas stretnutia v LM:
1.skupina -  8:30, 2. skupina - 12:00, 3. skupina - 15:00

 

Súťažiaci a rozdelenie do áut:

Auto č.1: V. Bužek - odchod z BB 7:00
1. Bužek
2. Jana Buková - Otočka mládežnícka (24) - 6:50
3. Filip Bukový - Otočka mládežnícka (24) - 6:50
4. Daniela Buková - Otočka mládežnícka (24) - 6:50
5. Max Neradný - Lidl - 7:00

Auto č.2: Sliačan :
1. Viliam Sliačan
2. Matej Sliačan
3. Viktória Sliačanová
4. Ema Murgašová

Auto č.3: Klačanová :
1. Klačanová
2. Klačan
3. Klára Klačanová
4. Martin Jasný - OMV - 7:05
5. Andrej Šimo - OMV - 7:05

Auto č.4: Slavomír Gazdík
1. Slavo Gazdík


Auto č.5: Miriam Ševčiková - odchod z BB 11:45
1. Miraim Ševčíková
2. Barbora Podobová - zavolá
3. Ľubomír Styk
4. Filip Burian

Auto č.6: Ján Knižka
1. Ján Knižka

Auto č.7: Peter Kaňa
1. Peter Kaňa

Auto č.8: Igor Drábik
1. Igor Drábik
2. Igor Drábik

Auto č.9: Vladimír Peťko
1. Vladimír Peťko
2. Matúš Peťko
3. Samanta Homolová - 13:40 Dixon
4. Julia Hanzelová -13:30 Malachov

Auto č.10: Kubišovci
1. Kubišovci

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Od stredy 21.12.2016 do 7.1.2017 budú strelecké tréningy prebiehať podľa nasledovného rozvrhu:

Str. 21.12.2016 - 17:00 - 19:00
Str. 28.12.2016 - 17:00 - 19:00
Pia. 30.12.2016 - 17:00 - 19:00
Pon. 2.1.2017 - 19:00 - 21:00
Str. 4.1.2017 - 17:00 - 19:00


Cena jedného tréningu je 2,-€. Vyplácať sa budú všetky na 1-krát po 9.1.2017. Zodpovný vedúci je Slavomír Gazdík. Všetky sa uskutočnia v telocvični ZŠ v Radvni.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

24.-25.9.2016 - MSR v 3D SLA3D + 3.kolo SP 3D SLZ v lukostreľbe vo Varíne

    Časový harmonogram sobota:

08:00 – 09:00 - prezentácia + tréning
09:00 – 09:30 - rozdelenie do skuipín + otvorenie MSR 3D
09:30 – 10:00 - rozmiestnenie po stanovištiach
10:00 - 13:00 - 1.kolo
13:00 - 14:00 - obed
14:00 - 17:00 - 2.kolo
17:00 - 18:00 - vyhodnotenie SP 3D SLZ


   Časový harmonogram nedeľa:

09:00 – 09:30 - rozdelenie do skuipín
09:30 – 10:00 - rozmiestnenie po stanovištiach
10:00 - 13:00 - 3.kolo
13:00 - 14:00 - obed
14:00 - 16:00 - eliminačné kolá
17:00 - 18:00 - vyhodnotenie MSR 3D SLA3D

Štartovné:       - deti 10,-€,  kadeti 16,- €, dospelí 30,- €
Propozície -
klikni Tu

Súťažiaci - klikni Tu
Miesto súťaže : Varín chata Fatranka

Cena cesty:  6,00 €/os
Cena ubytovania: 14,00€/os ... Penión Bukovina Gbeľany
Čas stretnutia vo Varín: 8:30

Súťažiaci a rozdelenie do áut:

Auto č.1: Ján Knižka - odchod v sobotu
1. Ján Knižka - Tajov ... 6:40
2. Peter Valach - Tajov ... 6:45
3. Zina Valachová - Tajov ... 6:45

4. Jana Buková - otočka Mládežnícka ... 6:55
5. Filip Bukový - otočka Mládežnícka ... 6:55
6. Daniela Bukový - otočka Mládežnícka ... 6:55


Auto č.2: Ľubomír Styk - odchod v sobotu
1. Ľubomír Styk - 6:05
2. Samanta Homolová - zastávka pri Dixone ... 6:15
3. Igor Drábik - Otočka mládežnícka (24) ... 6:20
4. Matúš Peťko -
Otočka mládežnícka (24) ... 6:20
5. Barbora Kubišová - Otočka mládežnícka (24) ... 6:20

 

 20.-21.8.2016 - 5. kolo SP v terčovej lukostreľbe v Jasove - Carpaty Cup

    Časový harmonogram sobota:

 08:00 – 08:30 - prezentácia (OL) + kontrola náradia
08:30 – 08:35 - schôdzka kapitánov
08:35 – 08:40 - otvárací ceremoniál
08:40 - 09:10 - tréning 3 sady
09:10 - 12:00 - kvalifikácia
12:15 - 12:45 - eliminácie 1.kolo

12:30 - 13:00 - prezentácia (KL, HL, DL)
13:00 - 13:05 - schôdzka kapitánov
13:10 - 13:40 - tréning 3 sady
13:40 - 16:30 - kvalifikácia (KL, HL, DL)
17:00 - 17:30 - eliminácie 1.kolo

   Časový harmonogram nedeľa:

 08:30 – 09:00 -  3 tréningové sady pre všetky kategórie
09:00 –           - 1/4, 1/2, F, po skončení preteku vyhodnotenie výsledkov

Štartovné:       - veteráni, dospelí, kadeti 16,- €, žiaci a chrobáci 8,- €
Propozície -
klikni Tu
Miesto súťaže : lukostrelnica v Jasove
Cena cesty:  11,00 €/os
Cena ubytovania: 13,00€/os...autokemping Jasov

Čas stretnutia v Jasove: OL 8:00, HL,KL,DL 12:30

Súťažiaci a rozdelenie do áut:

Auto č.1: Moravčík - odchod v piatok
1. Moravčík + 2 - Sásová 16:00 - 17:00 Nemce
4. Júlia Hanzelová - zavolám vyrazím
5. Barbora Kubišová - zavolám keď vyrazím


Auto č.2: Ľubomír Styk - odchod v piatok
1. Ľubomír Styk - 17:00 - 18:00 stará Sásová
2. Samanta Homolová - zastávka pri Dixone - zavolá
2. Jana Buková - Otočka mládežnícka (24) - zavolá
3. Filip Bukový -
Otočka mládežnícka (24) - zavolá
5. Daniela Buková - Otočka mládežnícka (24) - zavolá

Auto č.3: Slavomír Gazdík :
1. Slavo Gazdík

Auto č.4: Sliačan :
1. Viliam Sliačan
2. Matej Sliačan

Autobus :
1. Martin Jasný - v sobotu

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 23.-24.7.2016 - 4. kolo SP v terčovej lukostreľbe v Kežmarku - Tatranský šíp

    Časový harmonogram sobota:

 08:30 – 09:30 - prezentácia všetky divízie a kategórie
09:30 – 09:45 - nástup, schôdzka kapitánov, otvorenie
09:45 – 10:15 - tréning 3 sady + kontrola náradia
10:15 - 13:00 - kvalifikácia všetky ddivízie a kategórie
13:00 - 14:00 - obedňajšia prestávka + vyhodnotenie kategórií s počtom do 3 strelcov
14:00 - xx:xx - eliminácie až po 1/8 všetky divízie a kategórie

   Časový harmonogram nedeľa:

 08:30 – 09:00 -  3 tréningové sady pre všetky kategórie
09:00 –           - 1/4, 1/2, F, po skončení preteku vyhodnotenie výsledkov

Štartovné:       - veteráni, dospelí, kadeti 16,- €, žiaci a chrobáci 8,- €
Propozície -
klikni Tu
Propozície na  www.rcherz.com - klikni Tu ... tu si môžeš pozrieť svojich súperov
Miesto súťaže : Areál lukostrelnice a futbalového štadióna na Tvarožnianskej ceste
( pri Tescu)

Cena cesty:  10,00 €/os
Cena ubytovania: 15,00€/os...apartmány mia ( www.apartmanymia.sk )

Čas stretnutia v Kežmarku: 8:30

Súťažiaci a rozdelenie do áut:

Auto č.1: Sliačan
1. Sliačan - 6:00 Sásová
2. Matej Sliačan - 6:00 Sásová


Auto č.2: Ján Knižka

1. Ján Knižka
2. Branislav Bužek - 6:50 Tajov 253 
3. Jana Buková - 7:00 Otočka mládežnícka (24)
4. Filip Bukový - 7
:00 Otočka mládežnícka (24)
5. Daniela Buková - 7:00 Otočka mládežnícka (24)
6. Julia Hanzelová - 7:00 Malachov
7. Martin Jasný - 7:05 OMV

Auto č.3: Peťko :
1. Peťko - 6:00 Selce
2. Matúš Peťko - 6:00 Selce

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5.
26.6.2016 - Pohár primátora mesta Žilina

 

   Časový harmonogram nedeľa:

 

08:30 – 09:00 - prezentácia (OL)
09:00 – 09:40 - tréning (OL)
09:45 – 10:00 - otvárací ceremoniál
10:00 - 12:45 - kvalifikácia
13:00 - 13:30 - vyhlásenie výsledkov

 

Štartovné:       - žiaci a chrobáci 6,- €
Propozície -
klikni Tu
Propozície na  www.rcherz.com - klikni Tu ... tu si môžeš pozrieť svojich súperov
Miesto súťaže : Kaštieľ Gbeľany s.r.o., Hlavná 140, 013 02 Gbeľany, GPS: 49°12'49.33"N, 18°50'50.93"E

Cena cesty:  6,00 €/os

 

Čas stretnutia vo Žiline: 8:30

 

Súťažiaci a rozdelenie do áut:

 

Auto č.1: Moravčík
1. Marián Moravčík

2. Igor Kliment - Selce 5:30
3. Erika Klimentová - Selce 5:45
4. Max Neradný - Lidl 5:55
5. Filip Burian - Lidl 5:55

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

18.-19.6.2016 - 2. kolo SP v terčovej lukostreľbe vo Veľkom Záluží

   Časový harmonogram sobota:

08:30 – 09:00 - prezentácia (OL)
09:00 – 09:40 - tréning (OL)
09:45 – 10:00 - otvárací ceremoniál
10:00 - 12:45 - kvalifikácia
12:30 - 13:30 - prezentácia (KL, HL, DL)
13:00 - 13:45 - tréning (KL, HL, DL)
14:00 - 16:30 - kvalifikácia (KL, HL, DL)

 

  Časový harmonogram nedeľa:

08:30 – 09:10 - tréning - postupný podľa rozpisu
09:10 –           - eliminácie - finále 1/16, 1/8, 1/4, 1/2, F

Štartovné:       - veteráni, dospelí, kadeti 16,- €, žiaci a chrobáci 8,- €
Propozície -
klikni Tu
Propozície na  www.rcherz.com - klikni Tu ... tu si môžeš pozrieť svojich súperov
Miesto súťaže : Futbalové ihrisko ŠK Veľké Zálužie, ulica Fabrická

Cena cesty:  8,00 €/os

Čas stretnutia vo Veľkom Záluží: 8:30

Súťažiaci a rozdelenie do áut:

Auto č.1: Moravčík
1. Moravčík + 2 - 6:00

 Auto č.2: Kaňa : odchod z BB 7:00
1. Peter Kaňa
2. Max Neradný - Lidl 6:50
3. Matúš Peťko - OMV 6:55
4. Martin Jasný - OMV 6:55
5. Filip Burian - OMV 6:55

Auto č.3: Jacáková
1. Jacáková + 1
3. Samanta Homolová - Zastávka pri Dixon - 6:40
4. Igor Drábik - 6: 45
5. Júlia Hanzelová - 6:50 Malachov

Auto č.4: Kliment
1. Igor Kliment
2. Jana Buková
3. Filip Bukový
4. Daniela Buková
5.

Auto č.5: Belička
1. Belička
2. Hugo Belička

 

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2.kolo SP v 3D lukostreľbe - Ostrej Lúke

  Časový harmonogram:

 08:00 – 09:30 - prezentácia, tréning, kontrola náradia
09:45 – 10:00 - otvorenie, rozdelenie skupín, rozchod na trať
10:15 – 10:30 - začiatok súťaže
14:00 - obed
15:00 - vyhodnotenie

Ceny:  medaile pre najlepších troch súťažiacich v každej kategórii.

Štartovné:       - veteráni, dospelí (18r.+) 15,- €, kadeti (13r. - 17r.) 8,-€,  deti (12r.-) 6,- €
Propozície -
klikni Tu
Propozície na www.archery3d.sk - klikni Tu ... tu si môžeš pozrieť svojich súperov
Miesto súťaže : Futbalové ihrisko Ostrá Lúka (časť Chvostová),

                            GPS: N 48°33 ́9.059844 (48.55251655) , E 19°03 ́2.522392 (19.05070066)

Cena cesty:  2,00 €/os

Čas stretnutia na Ostrej Lúke: 8:15

Súťažiaci a rozdelenie do áut:

Auto č.1: Moravčík
1. Moravčík - 6:30

 Auto č.2: Hupka
1. Viktor Hupka

Auto č.3: Peťko
1. Peťko
2. Matúš Peťko
3. Samanta Homolová - Zastávka pri Dixon - 7:30
4. Júlia Hanzelová - 7:40 Malachov

 Auto č.4: Valach
1. Peter Valach
2. Zinka Valachová
3. Ján Knižka
4. Terka Knižková
5. Vratislav Zavadil

Auto č.5: Kľačanová
1. Kľačanová
2. Klára Kľačanová
3. Martin Gombala - 7:30 - OMV
4. Martin Jasný - 7:30 - OMV
5. Adam Bodor - 7:35 - OMV alebo Tesco

Auto č.6: Ľubomír Styk
1. Ľubomír Styk
2. Igor Drábik
4. Miriam Ševčíková

Auto č.6: Vajsová
1. Marek Vajs
2. Ingrid Vajsová + 2

Auto č.7: Belička
1. Belička
2. Hugo Belička

Auto č.8: Holka
1. Holka
2. Peter Holka + 2

Auto č.9: Šimo
1. Šimo
2. Andrej Šimo

Auto č.10: Kaštan
1. Kaštan
2. Matej Kaštan

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 20.-21.2.2016 - 4. kolo SP v halovej Lukostreľbe - Slávia Právnik Bratislava

  Časový harmonogram:

  20.2.2016 sobota, 1. skupina: OL veteráni, muži, ženy, juniori, juniorky, kadeti, kadetky, chrobáci
08:45 – 09:15 – prezentácia
09:15 – 09:45 tréning + kontrola náradia
09:50 – zahájenie
10:00 - súťaž, po 10 sadách 5 minút prestávka

 Vyhlásenie výsledkov do 30 min. od skončenia súťaže.

 

20.2.2016 sobota, 2. skupina: OL st. žiaci, st. žiačky, ml. žiaci, ml. žiačky, KL všetky kategórie

 12:45 – 13:15 – prezentácia
13:15 – 13:45 tréning + kontrola náradia
13:50 – zahájenie
14:00 – súťaž, po 10 sadách 5 minút prestávka

 Vyhlásenie výsledkov do 30 min. od skončenia súťaže.

 21.2.2016 nedeľa, 3. skupina: HL,DL veteráni, muži, ženy, juniori, kadeti

08:45 – 09:15 – prezentácia
09:15 – 09:45 tréning + kontrola náradia
09:50 – zahájenie
10:00 - súťaž, po 10 sadách 5 minút prestávka

Vyhlásenie výsledkov do 30 min. od skončenia súťaže.

 21.2.2016 nedeľa, 4. skupina: HL,DL st. žiaci, st. žiačky, ml. žiaci, ml. žiačky, chrobáci

 12:45 – 13:15 – prezentácia
13:15 – 13:45 tréning + kontrola náradia
13:50 – zahájenie
14:00 – súťaž, po 10 sadách 5 minút prestávka

 Vyhlásenie výsledkov do 30 min. od skončenia súťaže.

 Ceny:            

Ceny: medaile pre najlepších troch súťažiacich v každej kategórii. V kategórii z počtom súťažiacich nižším ako 4, bude ocenený len víťaz, príp. budú kategórie zlúčené.

 Štartovné:       - veteráni, dospelí, kadeti 12,- €, žiaci a chrobáci 6,- €

Propozície - klikni Tu
Propozície na rcherz - klikni Tu ... tu si môžeš pozrieť svojich súperov
Miesto súťaže : Tenisová hala Slávia Právnik Bratislava, Petržalka, Tematínska ul. 5
Cena cesty:  10,00 €/os

 

Súťažiaci a rozdelenie do áut:

OL

20.2.2016 ... ranná skupina ... auto č.1: Kubiš ( z BB 6:45 )
1. Kubiš - 6:45 Benzínka Budča
2. Barbora Kubišová - 6:45 Benzínka Budča
3. Filip Bukový - 6:20 - Oremburská
4. Danielka Buková - 6:20 - Oremburská
5. Jana Buková - 6:20 - Oremburská

 23.1.2016 ... ranná skupina ... auto č.2: Kaňa
1. Kaňa

  23.1.2016 ... ranná skupina ... auto č.3: Gazdík
1. Gazdík

  23.1.2016 ... poobedná skupina ... auto č.4: Neradný ( z BB 10:30 )
1. Šofér
2. Šofér
3. Hugo Belička - Lidla Fončorda - 10:25
4. Max Neradný - Lidl Fončorda - 10:25
5. Andrej Šimo - Lidl Fončorda - 10:25

 HL
21.2.2016 ... ranná skupina ... auto č.1: Kaštan ( z BB 6:30 )

1. Šofér
2. Matej Kaštan

21.2.2016 ... ranná skupina ... auto č.2: Vraťo Zavadil ( z BB 6:30 )
1. Vratislav Zavadil
2. Ingrid Vajsová
3. Ľubomír Styk
4. Miriam Ševčíková
5. Daniela Kubišová

21.2.2016 ... ranná skupina ... auto č.3: Simona Klučiarová
1. Simona Klučiarová

 21.2.2016 ... celodenná skupina ... auto č.4: Igor Kliment ( z BB 6:30 )
1. Igor Kliment
2. Erika Klimentová
3. Matej Jasný - OMV 6:30
4. Filip Burian - OMV 6:30
5. Jana Buková (len späť)

21.2.2016 ... poobedná skupina ... auto č.5: Natália Švabovská ( z BB 10:30 )
1. Šofér
2. Natália Švabovská

 21.2.2016 ... poobedná skupina ... auto č.6: Igor Drábik ( z BB 10:30 )
1. Šofér
2. Igorko Drábik
3. Martin Gombala
4. Sandra Michalová

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Rekordná účasť na 3. kole SP v Banskej Bystrici

Lukostreľba Banská Bystrica

Banskobystrický klub LukostrelecBB poctilo svojou účasťou doteraz najväčší počet strelcov. Určite je to aj pre jeho polohu v strede Slovenska, no ako nám prezradil predseda klubu Marián Moravčík, na každom preteku sa snažia poskytnúť účastníkom čo najväčšie pohostenie. Ako jediný dávajú každému strelcovi pri registrácii keksík a minerálku. Tiež je ich zvykom ohodnocovať nie len prvých troch najlepších strelcov ale každého, kto splní ich bodový limit (ktorý je vždy nastavený tak, aby bolo odmenených aspoň 80% strelcov, hlavne detí lebo tie to vysoko motivuje a hlavne teší). Najlepších strelcov motivuje finančnou odmenou za Slovenský rekord. Určite aj vďaka tejto pohostinnosti prišlo do športovej haly v Badíne pri Banskej Bystrici skoro 250 strelcov. Doteraz bol rekord 197 strelcov, takže účasť 250 strelcov je skutočne vysokým nárastom.


Banskobystrický klub nie je len rekordmanom v organizovaní najväčších súťaží ale sám patrí medzi najväčšie na Slovensku. Vďaka tomu malo na 3. kole slovenského pohára aj najväčšie zastúpenie strelcov, z ktorých mnohí obsadili pódiové umiestnenia. Takýmito strelcami boli:


- Peter Kaňa, 1.mieto v olympíjskom luku v kategórii veteráni
- Júlia Hanzelová, 2.miesto v olympíjskom luku v kategórii staršie žiačky
- Danil Duraj ml., 1.miesto v kladkovom luku v kategórii starší žiaci
- Vratislav Zavadil, 1.miesto v longbow luku v kategórii muži (SLOVENSKÝ REKORD)
- Ján Knižka, 3.miesto v longbow luku v kategórii muži
- Ingrid Vajsová, 1.miesto v longbow luku v kategórii ženy
- Ján Knižka, 1.miesto v holom luku v kategórii muži
- Martina Žiláková, 3. miesto v holom luku v kategórii ženy
- Martin Jasný, 2.miesto v holom luku v kategórii juniori
- Matej Kaštan, 3. miesto v holom luku v kategórii kadeti
- Samanta Homolová, 2.miesto v holom luku v kategórii staršie žiačky
- Igor Drábik, 1.miestov holom luku v kategórii chrobáci

Všetkým víťazom srdečne gratulujeme, zúčastneným strelcom prajeme veľa vytrvalosti a motivácie pri dosahovaní ich úspechov a organizátorom stále vôľu pri skvalitňovaní a ešte lepšom prezentovaní mesta Banská Bystrica, ktorej držíme palce v snahe získať titul Európske mesto športu.

Súťaž bola podporená a realizovaná s finančnou podporou mesta Banská Bystrica, predajňou kávy Barzus, IT firmou Gamo a najväčším výrobcom sójových produktov, spoločnosťou Lunter.

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

6.2.2016 - Banskobystrický pohár v halovej Lukostreľbe - 3.kolo SP (sobota-Badín)

 Časový harmonogram:

 OL všetky kategórie + HL mladší žiaci + DL všetky kategórie
                                  8:30 -   9:00     prezentácia (BB sa stretáva 8:15)
                                  9:00 -   9:30     tréning + kontrola náradia
                                  9:30 -  9:35      privítanie športovcov
                                    9:35 - 12:05   kvalifikácia (po 10 sadách 10 min. prestávka)
                                  12:20 - 12:35   vyhlásenie výsledkov

 

HL (okrem mladších žiakov) + KL všetky kategórie
                                  13:00 - 13:30   prezentácia (BB sa stretáva 12:45)
                                  13:30 - 14:00   tréning + kontrola náradia
                                  14:00 - 14:05   privítanie športovcov
                                  14:05 - 16:35   kvalifikácia, (po 10 sadách 10 min. prestávka)
                                  16:50 - 17:05   vyhlásenie výsledkov

 

Ceny:             Finančná odmena 30,-€ pre strelca, ktorý prekoná slovenský rekord. Pohár pre víťaza v kategórii. Veľké medaile pre prvých troch. Ocenené medailami budú aj kategórie s počtom súťažiacich nižším ako 4. Ocenení budú tiež všetci, ktorí splnia naše limity (viď nižšie).

 

Štartovné:       - veteráni, dospelí, kadeti 14,- €, žiaci a chrobáci 8,- €

Propozície s limitami - klikni Tu (časový harmonogram, výška štartovného atď)
Propozície na rcherz - klikni Tu (časový harmonogram, výška štartovného atď) ... tu si môžeš pozrieť svojich súperov
Miesto súťaže : Tajovského 377/2, Badín


 

 

 

 23.-24.1.2016 - Memoriál Karola Noskoviča - 2.kolo SP (sobota-nedeľa)

 Propozície - klikni Tu (časový harmonogram, výška štartovného atď)
Propozície na rcherz - klikni Tu (časový harmonogram, výška štartovného atď) ... tu si môžeš pozrieť svojich súperov
Miesto súťaže v mape : 
klikni TU
Cena cesty na auto: 10,50 €/os.
Odchod z BB 6:15, stretnutie vo Viničnom 8:30 ... nezabudnite z dialnice odbočiť na SENEC
Príchod okolo 20:00 ... strieľa sa aj eliminačná časť

 

Súťažiaci a rozdelenie do áut:

 OL

23.1.2015...auto č.1: Moravčík - Renault Kangoo
1. Moravčík
2. Jana Buková 6:15
3. Filip Bukový 6:15
4. Danielka Buková - 6:15
5. Barbora Kubišová - 6:35 - Lidl Zvolen

 23.1.2015...auto č.2: Kaňa
1. Kaňa

 23.1.2015...auto č.3: Gazdík
1. Gazdík

 23.1.2015...auto č.4: Šimo
1. Šimo
2. Andrej Šimo
3. Hugo Belička - Billa Fončorda 6:15
4. Max Neradný - Lidl Fončorda 6:15

 HL
24.1.2015...auto č.1:Knižka

1. Ján Knižka
2. Ľubomír Styk - Billa 6:15
3. Simona Kľučiarová - OMV 6:20
4. Martin Jasný - OMV 6:20
5. Matej Kaštan - OMV 6:20
24.1.2015...auto č.2: Drábik
1. Igor Drábik
2. Igor Drábik ml.
3. Samanta Homolová
4. Matej Gombala

 

 

DECEMBROVÉ SÚŤAŽENIE:

 1. Banskobystrická Klubová Súťaž pre dospelých + po súťaži ATRAKČNÁ STREĽBA + seminár ... 13.12.2015 ... štartovné 8,-€ ...začiatok 9:00 ...http://rcherz.com/…/Banskobystricka_Klubova_Sutaz_pre_dospe…

 
2. 0.ročník Banskobystrickej 25ťky + po súťaži ATRAKČNÁ STREĽBA + seminár ... 13.12.2015 ... štartovné 8,-€ ...začiatok 9:00 ... http://rcherz.com/…/det…/5999/0rocnik_Banskobystrickej_25tky

 

3. Banskobystrická Klubová Súťaž pre mládež do 18 rokov + po súťaži ATRAKČNÁ STREĽBA ... 19.12.2015 ... štartovné 8,-€ ...začiatok 9:00 ... http://rcherz.com/…/Banskobystricka_Klubova_Sutaz_pre_mlade…

 

Prihlasovať sa môžete buď priamo cez rcherz alebo e-mailom na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. alebo mi povedzte na tréningu.

Súťaže sa budú konať v telocvični ZŠ Radvanská 1.

 

 

 

 

Prídite sa zrelaxovať hraním na africké bubny a objaviť tak krásu africkej kultúry.

Plagat Patrícia Jacáková1

 

 

Prídite sa oboznámiť s charakterom Európskych súťaží.

Plagat Ivam Štefkovič

Formou 3D lukostreleckej súťaže sme pre Vás pripravili náučný chodník zvieracej ríše na Zemi. Prídi sa zabaviť a popritom spoznať dôležité prvky nášho ekosystému.

Plagat Jaroslav Múčka

 

 

 

Vedeli ste, že luk patrí medzi 5 najväčších vynálezov ludstva? Patrí tým medzi dôležitý globálny prvok, ktorý ovplyvnil ľudstvo. O jeho vývoji a charakteristických črtoch v jednotlivých kultúrach Vám porozprávame na našom workshope OD ZÁPADU NA VÝCHOD.

Plagat Veronika Hromadíková

 

 

 

 

 

 

Každý šíp má svoju históriu. Príd sa pozriet a dozvediet sa o vyspelosti
jednotlivých kontinentov cez lukostreleckú disciplínu.

 

Plagat Marián Moravčík

 

 

 

 

Baví ťa lukostreľba a téma ekológie ti nie je cudzia?
Pripravili sme pre teba kurz výroby terčovníc, pri ktorom pomôžeš
nášmu ekosystému a naučíš sa ako užitočne spracovať nerozložiteľný plast.

Plagat Miriam Ševčíková

24.1.2015

 

 - Memoriál Karola Noskoviča - 2.kolo SP 24.-25.2015 (sobota-nedeľa)

 

Propozície - klikni Tu (časový harmonogram, výška štartovného atď)
Propozície na rcherz - klikni Tu (časový harmonogram, výška štartovného atď) ... tu si môžeš pozrieť svojich súperov
Miesto súťaže v mape :
klikni TU
Cena cesty na auto: 42,-€ (cca 9,50 €/os.)
Odchod z BB 6:30, stretnutie vo Viničnom 8:30 ... nezabudnite z dialnice odbočiť na SENEC
Príchod okolo 20:00 ... strieľa sa aj eliminačná časť

 

Súťažiaci a rozdelenie do áut:

 

24.1.2015...auto č.1: Moravčík - Renault Kangoo
1. Moravčík
2. Dlhoš - Lidl Fončorda 6:20
3. Burian - Lidl Fončorda 6:20
4. Martin Jasný - OMV 6:30
5. Neradný - Lidl Fončorda 6:20

 

24.1.2015...auto č.2: Kaňa
1. Kaňa

 

24.1.2015...auto č.3: Škoda
1. Škoda
2. Daniela Vajdová
3. Filip Bukový - predbežne Mládežnícka otočka ... 6:15
4. Barbora Kubišová - predbežne Lidl Zvolen Zlatý potok ... 6:40

24.1.2015...auto č.4: Mala
1. Mala
2. Matej Mala

25.1.2015...auto č.1: Knižka
1. Knižka
2. Valach
3. J.Buková - Mládežnícka, otočka 24 ... 6:30
4. D.Buková - Mládežnícka, otočka 24 ... 6:30
5. D. Gurová - Tesco ... 6:35
6. S. Klučiarová - Tesco ... 6:35

25.1.2015...auto č.2: predbečne Gábor
1. Gábor
2. M. Gábor
3. J. Repka
4. L.Redlinger
5. A. Achberger

 

 

Prídi stráviť kreatívne popoludnie na našu strelnicu, kde sa priučíš novým zručnostiam a z chuti si aj zastrielaš. Aby nás bolo viac, zober so sebou aj rodičov.

Plagát

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Prídi sa presvedčiť o famóznych vlastnostiach luku s kladkami na projekt s názvom NAJDOKONALEJŠIA LUKOSTREĽBA.

Plagat ZO ok

 

 

 

 

 

Prídite si vyrobiť svoje zvieratko, aby ste mali cez leto o 1 dôvod navyšše chodiť do našej krásnej prírody.

MM1 Plagat

 

Motivačný plagát podujatia, ktorý sa uskutoční na ZŠ Radvanská 1.

Plagat IŠ

 

 

AKÁ JE TVOJA ÚROVEŇ?

Plagat JM

 

 

 

NEPREMEŠKAJTE PRÍLEŽITOSŤ !

- streľba na atrakčné terče
- netradičné disciplíny
- kopec zábavy

Plagát Jozef Pantlík

 

 

Venujete sa lukostreľbe, ale na Slovenský pohár to (stále) nie je?
Práve PRE VÁS organizujeme súťaž na klubovej úrovni - zmerajte si sily so svojimi súpermi a získajte cenné skúsenosti !

Plagát - Peter Valach

 

 

Otestuj si svoje schopnosti v jednej z najstarších olympijských disciplín !
  STAŇ SA AJ TY OLYMPIJSKÝM ŠAMPIÓNOM !

Plagát Ján Knižka

 

 

 

Súťaže z olympijského luku sú v lukostreleckom svete najuznávanejšou disciplínou.
Svedčí o tom aj samotný názov, ktorý prezrádza, že táto disciplína patrí medzi olympijské
športy. Súťaž, ktorú pripravujeme je pre všetkých nadšencov tohoto štýlu od 6-15 rokov.

Plagát - Katarína Šulajová

 

 

Súťaž je určená pre deti od 5-12 rokov z Banskobystrického kraja. Každý súťažiaci si vďaka nej môže vyskúšať súťažné podmienky na vlastnej koži a tým preveriť svoje nadobudnuté zručnostipriamo v praxi.

NEPREMÁRNITE PRETO JEDINEČNÚ PRÍLEŽITOSŤ OTESTOVAŤ SA NA NEOFICIÁLNEJ SÚŤAŽI A NAČERPAŤ CENNÉ SKÚSENOSTI A MOTIVÁCIU.

Plagát Eva Bullová

 

 

 

Ahojte lukostrelci. V stredu 12.11.2014 pre nas napisala Evka Škrečková pekný projekt o výrobe tetív. Viacej info nájdete v plagátiku :-).

Plagát

 

 

 

 

 

10.9.2014 Vás Martin Jasný pozývam v mene klubu Lukostrelec BB na pokračujúci WS "Lukostreľba pre mládež - ladenie šípov". Tento projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ.

Plagát Maťo

 

 

 

 

2.9.2014 Vás Ľubomír Styk pozýva na realizáciu svojho KOMPRAX projektu, čím je betónovanie pätiek plotu pre oplotenie našej lukostrelnice. Každá pomocná ruka bude vrelo vítaná :-)

Plagát - Ľubo menší

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.9.2014 Vás Vladimír Schneider pozýva realizáciu jeho malého projektového zámeru, čím je výstavba plotu okolo našej strelnice. Tento projekt bol realizovaný vďaka neformálnemu školeniu KOMPRAX.

Plagát Vlado menší

 

3.9.2014 Vás Jaroslav Múčka pozýva v mene klubu Lukostrelec BB na výstavbu záchytnej steny, ktorú z finančného hľadiska zastrešuje pomocou Kopmrax projektu.

Plagát Jaro menší

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.9.2014 Vás Ivan Štefkovič pozývam v mene klubu Lukostrelec BB na výstavbu pódia, ktorého finančnú stránku zastrešuje pomocou Kopmrax projektu.

Plagát Ivan menší

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.9.2014 Vás Martin Jasný pozývam v mene klubu Lukostrelec BB na pokračujúci WS "Lukostreľba pre mládež - ladenie šípov". Tento projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ.

Plagát Maťo

 

 

 

 

 

 

16.8.2014

 

 - 5. kolo SP v Liptovskom Mikuláši sa uskutoční 16.-17.augusta 2014

 

Propozície -klikni Tu (časový harmonogram, výška štartovného atď)
Miesto súťaže v mape :klikni TU
Cena cesty:

18,-€ / 3 = 6,-€

 

Súťažiaci a rozdelenie do áut:

Auto č.1: Knižka - 0905 361 030 - Toyota Previa striebrne
1. Ján Knižka
2. Peter Valach


Auto č.2: Moravčík - 0949 264 782 Strieborný Renaul Kangoo
1. Marián Moravčík

2. Pavol Dlhoš - 6:50 Podlavice Krčma

3. Martin Jasný - 7:00 OMV

Auto č.3: Kaňa
1. Peter Kaňa

 

 

 

 

 

7.8.2014 Vás Veronika Hromadíková pozývam v mene klubu Lukostrelec BB na WS "Arrow I - minulosť". Tento projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ.

Plagát Veronika

 

 

 

 

 

 

7.8.2014 Vás Radoslav Kondáč pozývam v mene klubu Lukostrelec BB na WS "Arrow I - súčasnosť". Tento projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ.

Plagát Radoslav Kondáč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.7.2014 Vás Pavol Dlhoš pozývam v mene klubu Lukostrelec BB na WS "Lukostreľba pre mládež - Výroba šípov". Tento projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ.

Plagát Pavol Dlhoš

 

 

 

 

 

8.7.2014 Vás Róbert Dobiš pozývam v mene klubu Lukostrelec BB na WS "Ako si spoločnými silami postaviť PRÍSTREŠOK". Tento projekt je spolufinancovaný zo zdrojov EÚ.

Plagát Róbert Dobiš

 

 

 

 

 

 

8.7.2014 Vás pozývam v mene klubu Lukostrelec BB na súťaž v olympijskej lukostreľbe. Táto súťaž je financovaná s europrojektov Komprax.

Plagát Marián Moravčík

 

 

 

2.4.2014

 - Majstrovstvá Slovenska mládeže 5.4.2014 (sobota)

Propozície - klikni Tu (časový harmonogram, výška štartovného atď)
Miesto súťaže v mape :klikni TU
Cena cesty: 10,50€

Súťažiaci a rozdelenie do áut: (odchod z BB je 6:45, stretnutie vo Viničnom 8:45)

Auto č.1: Dlhoš - Citroen Picaso
1. Dlhoš
2. Dlhošová
3. Pavol Dlhoš
4. Martin Jasný - OMV 6:45

Auto č.2: Kapusta
1. Jaroslav Kapusta
2. Kristína Kapustová

Auto č.3: Maďar
1. Tomáš Maďar
2. Vojtasová - Fantázia 7:30
3. Frančesko Zagari - Fantázia 7:30
4. Filip Bukový - 6:40 na parkovisku pod mostom (konečná 24), Mládežnícka ulica

5. Jonatan Michelík - OMV 6:45

Auto č.3: Škoda
1. Škoda
2. Daniela Vajdová 


1. Frančesko Zagari - HL, Chrobák
2. Jonatan Michelík - HL, Starší žiaci

3. Filip Bukový - HL, Starší žiaci
4. Pavol Dlhoš - HL, Kadeti
5. Martin Jasný - HL, Kadeti

Posledná úprava ( Piatok, 23 Marec 2018 )